Novinky
Využite štátnu podporu na zateplenie

20.05.2016, Isover | Drevostavby   Štáty v súčasnosti investujú do toho, aby motivovali ľudí znižovať ich spotrebu energií. Slovensko nie je výnimkou: od 16. marca môžu záujemci požiadať o štátny príspevok na...

viac
Zo stodoly trojizbová stavba

14.04.2016, Sàrl | Drevostavby   Keď sa niekto zamiluje do tradičnej alpskej krajiny, neostáva mu nič iné, len si vybrať správny zrub, ktorý by mu poslúžil ako ochrana proti nepriazni počasia. Staré...

viac
Optimalizácia krokového hluku podlahy

07.03.2016, Ing. Martin Černek | Interiéry, domácnosť   Ako možno optimalizovať krokový hluk a pochôdzny komfort podlahoviny pri minimálnej konštrukčnej hrúbke? Jedno z riešení predstavuje použitie izolačnej a stabilizujúcej podložky na báze polyesterového...

viac

Kamerové systémy, alarmy

Úvod Realizujeme Kamerové systémy, alarmy

Kamerové systémy, Alarmy...

 

 

 

 

ANTOSTAV s.r.o. má vyškolený tím profi odborníkov ktorí sa špecializujú na kamerové systémy, alarmy a montáž  video vrátnikov. Systémy priemyselnej televízie sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečnostných a kontrolných systémov malých či veľkých objektov (sklady, priemyselné priestory, letiská, ...).
Ich hlavnou funkciou je:

  • prevencia kriminality
  • identifikácia osôb a objektov
  • zaistenie bezpečnosti pracovníkov a obsluhy strojových zariadení
  • dohľad nad technologickými procesmi
  • sledovanie dopravných situácií


CCTV okruhy môžeme definovať ako reťazce prvkov, na ktoré sú kladené špecifické požiadavky. Hlavným predpokladom pre efektívnu funkciu sledovacieho okruhu je správna voľba všetkých jeho komponentov.
 

Máme pre Vás riešenie:

Kamerový systém Vám umožní monitorovať celú firmu. Obraz z jednotlivých kamier je nahrávaný na digitálny videorekordér. Pomocou internetu si možete kamery pozrieť z ľubovolného miesta a v prípade potreby prezerať záznam až 7 dní späť v čase!
Psychologiký efekt nedovolí Vašim zamestnancom vysedávať na pracovisku !!!

Alarmy

  • návrh a posúdenie ochrany majetku
  • projekt zabezpečenia objektu
  • kompletné realizácie a montáže
  • revízie a odborné kontroly
  • záručný a pozáručný servis

V poslednej dobe sa často, oprávnene, sťažujeme na vzrastajúci počet krádeží a prípady ohrozenia majetku. Je iba dobré, že súčasná doba významne zmenila náš vzťah k majetku, či už spoločnému, alebo súkromnému. V boji s týmto druhom kriminality nie sme všemocní, ale ani bezmocní.

Jednou z efektívnych foriem ochrany majetku je jeho elektronické zabezpečenie. Sortiment zabezpečovacích systémov je veľmi rozsiahly. Mnohé prvky sú vybavované čoraz väčšou inteligenciou a riadiace systémy integrujú čoraz viac užitočných funkcií a možností.

Zabezpečovací systém okrem ochrany, vie plniť aj informačné funkcie. Napríklad vie nám oznámiť príchod detí domov, alebo spínať kúrenie, osvetlenie a pod. Ani množstvo káblov po stenách už nie je pravdou. Mnohé systémy komunikujú prostredníctvom rádiových spojov.

Netrápte sa detailmi. Našim pracovníkom stačí ak poviete, aké úžitkové vlastnosti žiadate od systému. Vedia posúdiť riziká, ktoré Vášmu majetku hrozia, odporučiť optimálne riešenie na jeho ochranu a navrhnúť správne komponenty v cenách pre Vás prijateľných.

Systém navrhneme, naprojektujeme, namontujeme, naučíme Vás správne ho obsluhovať, vykonáme zákonom a normami stanovené revízie a prevezmeme do servisu. V prípade problémov Vám pomôžeme vo veľmi krátkych časových lehotách. Elektronické systémy sú v súčastnosti spoľahlivé a cenovo dostupné.

Váš majetok je určite hodnotnejší ako technológia na jeho ochranu.

Copyright 2015 - 2020 © antostavpresov.sk