Novinky
Využite štátnu podporu na zateplenie

20.05.2016, Isover | Drevostavby   Štáty v súčasnosti investujú do toho, aby motivovali ľudí znižovať ich spotrebu energií. Slovensko nie je výnimkou: od 16. marca môžu záujemci požiadať o štátny príspevok na...

viac
Zo stodoly trojizbová stavba

14.04.2016, Sàrl | Drevostavby   Keď sa niekto zamiluje do tradičnej alpskej krajiny, neostáva mu nič iné, len si vybrať správny zrub, ktorý by mu poslúžil ako ochrana proti nepriazni počasia. Staré...

viac
Optimalizácia krokového hluku podlahy

07.03.2016, Ing. Martin Černek | Interiéry, domácnosť   Ako možno optimalizovať krokový hluk a pochôdzny komfort podlahoviny pri minimálnej konštrukčnej hrúbke? Jedno z riešení predstavuje použitie izolačnej a stabilizujúcej podložky na báze polyesterového...

viac

Maľovanie a stierkovanie

Úvod Realizujeme Maľovanie a stierkovanie

Maľovanie a stierkovanie

 

 

 

Ak potrebujete kvalitné vymaľovanie interiéru alebo exteriéru, je tu pre Vás ANTOSTAV s.r.o. - kvalitné maliarske a natieračské práce. Vymaľujeme Vaše steny v čistej bielej alebo v moderných tónoch podľa vzorkovníka farieb. Vymaľovanie bytu vhodnou farbou má veľa predností. Maľovanie bytu je najmenej nákladné a rýchle. Umožňuje detailnú voľbu odtieňa  podľa vašich predstáv aj jeho častú obmenu podľa vášho želania a zariadenia bytu. Vhodne namaľovaná stena dodáva priestoru celistvosť, dotvára svetelné podmienky a výrazne vplýva na vnútorný dojem a celkovú pohodu v priestore. ANTOSTAV s.r.o. ponúka aj stierkovanie bytu, ktoré je rovnako dôležité pre celistvosť a kompletnosť priestoru.

 

 

Maľovanie bytu

  • maľby na bielo alebo farebne (rôzne druhy materiálov a odtieňov podľa výberu zo vzorkovníka - 1500 druhov farieb)
  • nátery drevených aj kovových konštrukcií (podhľady, ploty, balkóny, madlá) interiér, exteriér
  • lepenie okrasných líšt, štukatérske práce
  • rôzne techniky (štuková omietka, štrukturovaná stierka, marmolit, škrabaná omietka a ďalšie)
  • benátsky štuk - Ottocento
  • nátery fasád, všetky druhy (podľa výberu zo vzorkovníka - 1500 druhov farieb)
  • pred maľovaním pozakrývame a oblepíme nábytok, podlahy, fóliami
  • záruka 2 roky na všetky nami vykonané práce

Kontaktujte nás, spravíme z Vášho bytu alebo domu krajšie miesto pre život

 

Stierkovanie

Pred samotným maľovaním stien môžeme z nedokonalej omietky  vytvoriť stierkovaním perfektne hladké steny s na dotyk príjemným povrchom, na ktorom farebný náter vynikne ešte lepšie. Stierkovanie zvýši kvalitu vášho bývania, klímu v byte a zároveň úroveň a hodnotu bytu.
Stierku je možné nanášať na interiérové plochy, ako vápenno cementové omietky, betón, sadrové omietky, sadrokartón, prefabrikované panely, drevo a jeho vedľajšie produkty, kovové povrchy, sklo a ďalších iných plôch, kde je potrebné dosiahnuť aj zateplenie a v prípade kde nie je je vhodné, použiť iné materiály a aplikačné postupy, len stierkovanie (napr. objekty s cennými fasádami, alebo kde nie je možné previesť vonkajšie opláštenie izolačným materiálom).

 

Sadrokartónové podhľady a ľahké priečky

Potrebujete predeliť miestnosť priečkou alebo vytvoriť sadrokartónový podhľad pre ukrytie elektroinštalácie, digestorových rúr alebo umiestnenie dizajnových podhľadových svietidiel?

ANTOSTAV s.r.o. je tu pre Vás. Vytvoríme Vám dokonalý sadrokartónový podhľad kvalitne a rýchlo,

pri maliarských prácach vám spravíme aj sadrokartón, ľahké priečky a stierkovanie.

 

Zmeňte svoj byt alebo dom podľa vašich predstáv.

 

Kvalita a ruka našich prác, maľovanie v moderných tónoch, výber podľa vzorkovníka farieb, stierky, vysprávky stien, brúsenie sadrokartónu, sadrové omietky. Volajte a presvedčí Vás kvalita.
Tapetovanie interiérov

 

 

Tapety sa používajú v dnešnej dobe na dosiahnutie exkluzívneho efektu (vinylové tapety) alebo naopak na dosiahnutie cenovo priaznivej úprave starších stien, priestorov s praskajúcou omietkou. Obzvlášť tapety sú vhodné na nerovné povrchy stien, dokážu skryť veľa nerovnosti.
S tapetovaním sa obráťte na ANTOSTAV s.r.o. a uvidíte, že budete spokojní, veľmi dbáme na dôsledne a kvalitne prevedenú prácu, rýchlosť a dodržiavanie dohodnutých termínov.

Copyright 2015 - 2020 © antostavpresov.sk